waspar.pl

Zastrzeżenia prawne


1. Firma Murator EXPO Sp. z o.o. dołożyła wszelkich starań, aby informacje zawarte na niniejszych stronach były w pełni prawdziwe, pozbawione błędów, aktualne i miały najwyższą jakość, jednakże nikomu nie udziela żadnej gwarancji co do ich treści. W szczególności ewentualne złe odczytanie informacji lub błędna ich interpretacja nie mogą być podstawą jakichkolwiek roszczeń wobec firmy Murator EXPO Sp. z o.o.
 

2. Informacje zawarte na stronach nie są ofertą handlową , mają charakter wyłącznie orientacyjny i nie mogą być podstawą jakichkolwiek roszczeń cywilnych i prawnych wobec firmy Murator EXPO Sp. z o.o.
 

3. Każda osoba korzystająca z niniejszej strony jest odpowiedzialna za przestrzeganie prawa autorskiego i prawa własności przemysłowej. Kopiowanie niniejszej strony jest dozwolone, jeżeli zaistnieje taka potrzeba w trakcie jej przeglądania, z tym zastrzeżeniem, iż może być ona kopiowana jedynie dla osobistego użytku, w ilości, jaka wynika z celu uzasadnionego tym osobistym użytkiem. Każde inne wykorzystanie niniejszej strony bez zgody Murator EXPO Sp. z o.o. względnie firm prezentujących w serwisie informacje na temat ich produktów lub usług jest ściśle zabronione.
 

4. Strony serwisu www.waspar.pl zawierają linki do innych stron WWW w Internecie. Są one oferowane jedynie w celu poprawienia funkcjonalności serwisu oraz ułatwienia dotarcia do informacji. Murator EXPO Sp. z o.o. nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść, funkcjonowanie tych stron, jak również za zagrożenia wynikające z korzystania z nich. Osoby korzystające z nich powinny zapoznać się z ograniczeniami prawnymi mającymi zastosowanie dla tych zasobów.
 


 

Realizacja: Ideo
Projekt i grafika: Emarketing Experts
Powered by: CMS Edito
Copyright © 2009 WASPAR.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.