waspar.pl

Schowek

Brak produktów w schowku.

Wydarzenia

Co w programie Targów WIATR i WODA?

19-02-2019

 W programie 31. Targów WIATR i WODA wiele będzie spotkań z żeglarzami, kajakarzami, nurkami, podróżnikami, którzy realizują autorskie projekty, ruszają w dalekie rejsy oraz startują w międzynarodowych zawodach na całym świecie.

Po raz pierwszy wraz z Targami WIATR i WODA odbędzie się Salon Podwodna Przygoda. Przed nami wyjątkowa jubileuszowa 10 edycja – wielkie święto wszystkich nurków.

O największych wyzwaniach polskiego żeglarstwa w 2019 roku mówić będą prezes PZŻ Tomasz Chamera, skarbnik PZŻ Jacek Pietraszkiewicz i dyrektor sportowy PZŻ Dominik Życki. Poznamy także najważniejsze wydarzenia w sezonie żeglarskim w 2019 w Gdyni – Żeglarskiej Stolicy Polski. O żeglarskich i… lotniczych atrakcjach Giżycka opowiedzą przedstawiciele Miasta. O finale The Tall Ships Races 2021 mówić będą przedstawiciele Szczecina. O cyklu regat Polskiej Ekstraklasy Żeglarskiej w sezonie 2019 opowie organizator imprezy – Maciej Cylupa. Gościem Targów będzie kapitan Aleksander Nebelski na bieżąco śledzący w samotny rejs non stop dookoła świata kapitan Joanny Pajkowskiej. Kapitan Krzysztof Baranowski opowie o żeglowaniu w trudnych warunkach. Andrzej Stański, Jacek Marczewski i Kasper Orkisz – wodniacy, organizatorzy i uczestnicy rejsów oraz imprez kulturalnych nad Wisłą zachęcą do pływania po Wiśle.

Na zaproszenie Wydawnictwa Nautica z goścmi Targów spotka się Tom Cunliffe (temat spotkania: „Wyznania egzaminatora Yachtmasterów”) – brytyjski żeglarz i dziennikarz, instruktor i egzaminator Royal Yachting Association, związany z legendarnym magazynem żeglarskim „Yachting Monthly”. Zapraszamy też na rozstrzygnięcie konkursu Pantaenius Jacht Foto 2018 i oglądanie pokonkursowej wystawy zawierającej 30 najlepszych nadesłanych prac.

Magazyn Kajakowy WIOSŁO po raz kolejny gorąco zaprasza na Dzień Kajakarza w sobotę 2 marca, podczas Targów WIATR i WODA.

Pełny, aktualny program wszystkich wydarzeń prezentujemy tutaj. Zapraszamy!

wstecz
Realizacja: Ideo
Projekt i grafika: Emarketing Experts
Powered by: CMS Edito
Copyright © 2009 WASPAR.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.