waspar.pl

Schowek

Brak produktów w schowku.

Wydarzenia

Dołącz do społeczności Marine Industry Forum i weź udział w dwudniowej konferencji!

04-10-2018

 

W dniach 12-13 października odbędzie się Śląska edycja forum technologicznego Marine Industry Forum w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.  Organizatorem Marine Industry Forum  jest Murator EXPO, w ścisłej współpracy z Polską Izbą Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych POLSKIE JACHTY.

 

Tematem przewodnim tegorocznej konferencji są innowacyjne autonomiczne jednostki pływające - trend na światowym rynku, zarówno w segmencie komercyjnym jak i wojskowym, gdzie tego typu jednostki pływające mają być wykorzystywane m.in. do rozbrajania min wodnych oraz patrolowania i monitorowania morza.

 

Tematyka bezzałogowych jednostek od lat wzbudza ogromne zainteresowanie naukowców oraz badaczy akademickich, lecz jednocześnie ogromny sceptycyzm wśród przedstawicieli branży przemysłu jachtowego ze względu na innowacyjność testowanych i wdrażanych systemów technologicznych, mających na celu przekształcenie każdej łodzi i statku w bezzałogową, autonomiczną jednostkę. W serii wykładów oraz podczas panelu dyskusyjnego poświęconych tej tematyce, nasi goście specjalni z kraju i zagranicy: Nenad Banjanin z firmy Al Marakeb, Piotr Cywiński z Navinord oraz dr hab. inż. Henryk Lasota z Politechniki Gdańskiej, nie tylko przybliżą uczestnikom konferencji ideę bezzałogowych jednostek pływających, lecz przede wszystkim zmierzą się z trudnymi pytaniami

Forum technologiczne stworzy również wyjątkową okazję do zapoznania się z najnowszymi trendami w systemach zasilania jachtów i łodzi. O pierwszym zaburtowym napędzie hybrydowym opowiedzą jego twórcy, przedstawiciele Politechniki Gdańskiej. Ponadto, Federico Brunelli z firmy XDISC zaprezentuje najnowsze panele fotowoltaiczne, zaś dr inż. Artur Polak z Instytutu Napędów i Maszyn Elektrycznych KOMEL opowie o innowacyjnych napędach elektrycznych. Nasi eksperci odpowiedzą na pytania związane z przyszłością wyżej wspomnianych systemów zasilania w panelu dyskusyjnym podsumowującym trzecią edycję forum technologicznego.

 

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z Programem oraz udziału w Marine Industry Forum, jedynego w Polsce wydarzenia B2B, umożliwiającego zapoznanie się z najnowszymi trendami w polskim i zagranicznym przemyśle jachtowym, wymianę cennych doświadczeń i skutecznie promować siebie oraz produkty swojej firmy.

 

Dołącz do nas 12-13 października 2018 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach i zostań członkiem naszej społeczności!

 

 

 

wstecz
Realizacja: Ideo
Projekt i grafika: Emarketing Experts
Powered by: CMS Edito
Copyright © 2009 WASPAR.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.