waspar.pl

Katalog Firm

« poprzednia
wizytówka: 134 z 183

Marco Marine Sp. z o. o.

Marco Marine Sp. z o. o.

Dane firmy

 
ul. ul. Przestrzenna 11
  70-800 Szczecin
woj. zachodniopomorskie
telefon: (91) 42 30 225
fax: (91) 422 99 37
www: www.marco-marine.pl
e-mail:

Firma Marco-Marine powstała w 1988 roku. Od momentu powstania pełnimy rolę eksperta w dziedzinie budowy jachtów oraz dystrybucji wyposażenia na potrzeby poszczególnych ich typów na rynku krajowym.

Pierwszy etap działalności w tym zakresie obejmował odbiorców w postaci stoczni jachtowych Conrada i Teligi. Kolejne etapy zaowocowały współpracą z licznymi podmiotami budującymi jachty i łodzie oraz klientami instytucjonalnymi, co trwa po dzień dzisiejszy.

Od początku istnienia nasza firma jest w ścisłym związku ze znaczącym partnerem zagranicznym, firmą Herman Gotthard z Hamburga. Aktualnie, markę Gotthard w Niemczech i w Polsce, zastąpiła bardzo popularna, szczególnie w Skandynawii, marka Watski. W ostatnim kwartale na targach METS w Amsterdamie została zawarta umowa włączająca naszą firmę do sieci dealerów firmy Watski. Z czego jesteśmy szczególnie dumni, to fakt iż nasza firma od razu otrzymała status dealera Premium.

Równolegle rozwijała się nasza współpraca z firmą H.E. Runge Gmbh zajmującą się dostarczaniem technologicznie złożonych komponentów z laminatu poliestrowo-szklanego, takie jak elementy izolacyjne dla kolei niemieckich, czy kosze podnośników samochodowych. Jest to istotna część oferowanego przez nas asortymentu.

Dzięki podpisaniu umów o dystrybucji, naszą ofertę rozszerzyliśmy o asortyment w postaci silników przyczepnych Tohatsu, systemów sterowania Teleflex, lodówek Vitrifrigo, kuchenek i nagrzewnic Wallas oraz popularnych pomp Johnson Pump.

Profil działalności firmy:

« poprzednia
wizytówka: 134 z 183
dodano: 09-03-2009 przez jstar
wyświetleń: 4360
Powrót do wizytówek
Realizacja: Ideo
Projekt i grafika: Emarketing Experts
Powered by: CMS Edito
Copyright © 2009 WASPAR.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.