waspar.pl

Katalog Firm

« poprzednia
wizytówka: 167 z 183

Błękitny Piotruś Pomorsko-Mazurskie Biuro Żeglarskie

Błękitny Piotruś Pomorsko-Mazurskie Biuro Żeglarskie

Dane firmy

 
ul. Uphangena 8
  80-237 Gdańsk
woj. pomorskie
telefon: (058) 345 45 43
fax: (058) 341 91 30
www: www.blekitnypiotrus.pl
e-mail:

Jako firma żeglarska oraz organizator turystyki aktywnej już od 1999 roku specjalizujemy się w organizacji wypoczynku na wodzie w Polsce i za granicą.
Oprócz dobrze znanych imprez mazurskich (m.in. kursy żeglarskie i rejsy rekreacyjne dla młodzieży i dorosłych), proponujemy rejsy szkoleniowe i staże morskie w różnych regionach Europy.
Szczególnie polecane przez Nas rejony to: Bałtyk, Morze Północne, Adriatyk, Morze Śródziemne, Atlantyk oraz Pacyfik. Proponujemy także czarter jachtów śródlądowych na Mazurach (własna flota jachtów m.in. Twister 780) , luksusowych jachtów turystycznych w Polsce (Gdańsk) i za granicą (Chorwacja, Grecja, Włochy, Hiszpania i in.).
Szczególnie polecamy, w ramach m.in. żeglarskiej imprezy firmowej na Zatoce Gdańskiej, Morzu Bałtyckim lub innym morskim akwenie, wyczarterowanie naszego żaglowca „Bonawentura", który cumuje w Gdańsku.
Nasze działania zostały zauważone i nagrodzone, jako pierwszy w Polsce organizator imprez żeglarskich zostaliśmy laureatem Konsumenckiego Konkursu Jakości Usług Najlepsze w Polsce i otrzymaliśmy Certyfikat Towarzystwa im. Hipolita Cegielskiego za "Najlepsze w Polsce" kompleksowe usługi żeglarskie.

Profil działalności firmy:

« poprzednia
wizytówka: 167 z 183
dodano: 08-03-2009 przez jstar
wyświetleń: 5215
Powrót do wizytówek
Realizacja: Ideo
Projekt i grafika: Emarketing Experts
Powered by: CMS Edito
Copyright © 2009 WASPAR.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.