waspar.pl

Katalog Firm

« poprzednia
wizytówka: 164 z 178

Blue-Sails - Rejsy i Czartery Jachtów

Blue-Sails - Rejsy i Czartery Jachtów

Dane firmy

 
ul. Popradzka 17/57
  04-979 Warszawa
woj. mazowieckie
telefon: (022) 211 15 45
tel. komórkowy: 501 374 036
fax: (022) 211 18 60
www: www.blue-sails.com
e-mail:

Blue-Sails to pasja i doświadczenie żeglarskie. Dużo pływamy sami i chętnie dzielimy się swoim doświadczeniem. Chorwacja, Grecja, Włochy, Karaiby, Seszele, Francja, Turcja czy Tajlandia nie są nam obce.

Oferujemy czarter jachtów do samodzielnego prowadzenia na całym Świecie znanych stoczni jachtowych takich jak: Beneteau, Hanse, Grand Soleil, Delphia, Jeanneau, Dufour, Salona, Bavaria, Elan, Harmony oraz czarter katamaranów ze stoczni Fountain Pajot, Lagoon, Nautitech, Catana.

Z uwagi na to, że lubimy robić rzeczy inne niż wszyscy, mamy też w ofercie rejsy rodzinne oraz te z programem rozwoju osobistego prowadzone m. in. przez Wojciecha Eichelbergera. Zapraszamy na rejsy wycieczkowe na katamaranach w międzynarodowym towarzystwie. Organizujemy również rejsy na życzenie pod konkretne zapytanie i wymagania klientów - dla firm, rodzin czy grupy znajomych.

Motorowodniacy również znajdą coś dla siebie. W ofercie posiadamy jachty motorowe zarówno wypornościowe jak i ślizgowe, 2, 3 i 4-kabinowe do samodzielnego czarteru lub czarteru z wynajętym skipperem. Oferujemy jachty topowych marek, jak i tych mniej znanych. Azimut, Fairline, Feretti, Sealine, Sessa, Sunseeker, Galeon, Jeanneau, Beneteau, Linssen, Adria, Nimbus, Bavaria, Elan, Doral, Marex, Sea Ray, Vector.

Dla najbardziej wymagających klientów proponujemy wynajem jachtów luksusowych z pełną, profesjonalną obsługą (kapitan, kucharz, steward/hostessa) w niemal dowolnym miejscu na Świecie.

Profil działalności firmy:

Galeria zdjęć:

« poprzednia
wizytówka: 164 z 178
dodano: 08-03-2009 przez jstar
wyświetleń: 6530
Powrót do wizytówek
Realizacja: Ideo
Projekt i grafika: Emarketing Experts
Powered by: CMS Edito
Copyright © 2009 WASPAR.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.