waspar.pl

Katalog Firm

« poprzednia
wizytówka: 41 z 183

Jacht Tours Sp. z o.o.

Jacht Tours Sp. z o.o.

Dane firmy

 
ul. Łęczycka 12
  53-632 Wrocław
woj. dolnośląskie
telefon: +48 664 023 200
www: www.jachttours.pl
e-mail:

 

O nas
Firma Jacht Tours specjalizuje się w organizacji czarterów i rejsów szkoleniowych w Grecji po Morzu Jońskim. Ponieważ żeglarstwo jest też naszą pasją, zdajemy sobie sprawę z potrzeb naszych klientów. Przykładamy dużą wagę by nasze usługi w pełni spełniały ich wymagania. Własne, dobrze wyposażone jachty, o których stan dbają doświadczeni żeglarze dają gwarancję wypoczynku na wysokim poziomie. Ponadto polska obsługa zapewnia odpowiednią jakość szkoleń i czarterów ze skipperami.

Region
Dlaczego Morze Jońskie? Jest to wyjątkowo atrakcyjny region, gdzie można znaleźć wiele pięknych wysepek z malowniczymi zatokami, plażami i piękną błękitną wodą. Odnajdą się tu zarówno miłośnicy uroków śródziemnomorskiej przyrody, osoby nastawione na kąpiel w przejrzystym i ciepłym morzu jak i pragnący zobaczyć niepowtarzalne zabytki architektury takich wysp jak Itaka czy Korfu. W zasięgu rejsów znajdują się także wybrzeża Albanii, Czarnogóry i południowych Włoch.

Jachty
Do dyspozycji czarterujących są trzy 10 -osobowe, 4 -kabinowe jachty Delphia 40, o zróżnicowanym standardzie wyposażenia oraz jedna 12 -osobowa, 5 -kabinowa Delphia 47. W razie potrzeby zapewniamy także jachty innych armatorów.

Szkolenia
Osoby zainteresowane podniesieniem swoich kwalifikacji zapraszamy na rejsy na sternika jachtowego odbywające się na jachcie Delphia 40 pod okiem doświadczonego polskiego instruktora.
 

Profil działalności firmy:

« poprzednia
wizytówka: 41 z 183
dodano: 07-09-2012 przez jstar
wyświetleń: 3028
Powrót do wizytówek
Realizacja: Ideo
Projekt i grafika: Emarketing Experts
Powered by: CMS Edito
Copyright © 2009 WASPAR.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.