waspar.pl

Katalog Firm

« poprzednia
wizytówka: 105 z 183

Selma Expeditions Sp. z o.o.

Dane firmy

 
ul. ul. Kilińskiego 24
  50-264 Wrocław
woj. dolnośląskie
telefon: +881621440894
www: www.selmaexpeditions.com
e-mail:

Jacht Selma Expeditions został kupiony i wyposażony z myślą o organizacji wypraw w tereny gdzie trudno dostać się w bardziej tradycyjny sposób. Wykorzystując doświadczenie właścicieli zasadniczym obszarem naszych zainteresowań jest żegluga po wodach Arktyki i Antarktydy. Ponieważ te dwa rejony są od siebie mocno oddalone, aby dostać się z jednego do drugiego, trzeba przepłynąć znaczący dystans z wieloma interesującymi punktami. Bez względu na to, czy podróż odbywa się po stronie pacyficznej, obok andyjskich lodowców i Wysp Galapagos, czy po stronie atlantyckiej przez Wyspy Karaibskie i Zielonego Przylądka, wszędzie są miejsca, które interesują żeglarzy, płetwonurków, wspinaczy czy trekingowców.

Konstrukcja jachtu i jego wyposażenie pozwalają na organizację rejsów dla różnych grup zainteresowań.
- Dla żeglarzy jest to duży, bezpieczny jacht do komfortowej żeglugi.
- Dla płetwonurków dobrze wyposażona baza pływająca do nurkowań w dowolnym miejscu.
- Dla wspinaczy i trekingowców środek komunikacji dowożący ich wraz ze sprzętem w wybrane miejsce i stanowiący zaplecze dla grup na lądzie.
- Dla osób prowadzących badania naukowe może być środkiem do realizacji nietypowego programu badawczegolub uzupełnieniem działalności prowadzonej w stacjach naukowych rozrzuconych po świecie.

Na organizowane przez nas rejsy oferujemy miejsca pojedyncze. Jesteśmy również otwarci na wszelkie propozycje osób, czy zorganizowanych grup gotowych współpracować z nami przy realizacji różnorodnych dążeń.
 

Profil działalności firmy:

« poprzednia
wizytówka: 105 z 183
dodano: 10-03-2009 przez jstar
wyświetleń: 3293
Powrót do wizytówek
Realizacja: Ideo
Projekt i grafika: Emarketing Experts
Powered by: CMS Edito
Copyright © 2009 WASPAR.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.