waspar.pl

Katalog Firm

« poprzednia
wizytówka: 108 z 183

Róża Wiatrów Biuro Turystyki Żeglarskiej

Róża Wiatrów Biuro Turystyki Żeglarskiej

Dane firmy

 
ul. Wigury 12/3
  90-301 Łódź
woj. łódzkie
telefon: 42 631 18 16
fax: 42 630 74 08
www: www.roza.pl
e-mail:

Róża Wiatrów specjalizuje się w organizacji rejsów i szkoleń żeglarskich w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich. W naszej ofercie posiadamy również obozy i kolonie z elementami żeglarstwa. Nasza oferta jest skierowana zarówno dla dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych.

Uzupełnieniem naszej oferty jest organizacja rejsów morskich na Bałtyku, w Grecji i Chorwacji.
Róża Wiatrów posiada bogatą infrastrukturę dzięki której jesteśmy w stanie organizować imprezy cieszące się ogromną popularnością. Jesteśmy właścicielem ośrodka wypoczynkowego w Węgorzewie oraz floty ponad 30 jachtów kabinowych. Dodatkowo w skład naszej infrastruktury wchodzi 10 jachtów klasy Optymist, 12 dwuosobowych kajaków, 2 łodzie wiosłowe z silnikami doczepnymi służącymi do szkolenia sterników motorowodnych oraz 2 riby do asekuracji zajęć na wodzie.

Poza sezonem wakacyjnym jesteśmy w stanie zorganizować wyjazdy integracyjne dla firm nawet dla 150 osób jednocześnie.

Na rynku turystycznym działamy od 1997 roku. Od tego czasu z naszych usług skorzystało kilkadziesiąt tysięcy osób. Od 2005 roku jesteśmy największą polską szkołą żeglarstwa. Na naszych kursach szkolimy nawet tysiąc osób rocznie.

Nasze osiągnięcia były wielokrotnie nagradzane przez Polski Związek Żeglarski, czasopisma branżowe oraz na targach turystycznych i żeglarskich.

Jesteśmy członkiem założycielem Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej, w której działamy na rzecz rozwoju i podnoszenia jakości obozów młodzieżowych i kolonii na polskim rynku.
Posiadamy wpis do ewidencji organizatorów i pośredników turystycznych, prowadzonej przez Marszałka Województwa Łódzkiego, o numerze 038.

Wszystkich miłośników żeglarskiej przygody zapraszamy na nasze obozy i rejsy!

Profil działalności firmy:

« poprzednia
wizytówka: 108 z 183
dodano: 10-03-2009 przez jstar
wyświetleń: 4038
Powrót do wizytówek
Realizacja: Ideo
Projekt i grafika: Emarketing Experts
Powered by: CMS Edito
Copyright © 2009 WASPAR.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.