waspar.pl

Oferta dla Firm

Szanowni Państwo,
 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą serwisu internetowego branży sportów wodnych i rekreacji – WASPAR.pl.
 

WAter SPorts ARena – w skrócie WASPAR.pl – to serwis stworzony przez Murator EXPO w celu promocji - w Polsce i za granicą – produktów z oferty Państwa firmy. Serwis dedykowany jest wszystkim entuzjastom sportów wodnych i rekreacji na wodzie – zarówno planującym zakup sprzętu, jak zainteresowanym uzyskaniem kompleksowych informacji o nowościach i wydarzeniach w branży.


Premiera serwisu Waspar.pl miała miejsce podczas wiosennych Targów WIATR i WODA w 2009 roku. Od tego czasu oferta serwisu stale powiększa się i w szybkim tempie rośnie liczba użytkowników regularnie odwiedzających nasze strony.


W obecnych czasach informacja jest cenniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Wszechobecny szum reklamowy powoduje jednak, że coraz trudniej skutecznie przekazać informacje o swojej firmie i jej ofercie do partnerów i klientów. Dlatego wiele można zyskać na rzetelnym przekazie informacji w odpowiednich mediach. Informacje serwisu WASPAR.pl są czytane przez osoby zainteresowane zakupem sprzętu i poszukujące najświeższych informacji o nowych produktach rynku sportów wodnych. Wśród naszych użytkowników są zarówno przedstawiciele branży jak i kadra menadżerska, właściciele i prezesi największych polskich firm. Informacje z serwisu WASPAR.pl trafiają także w postaci newsletterów do zarejestrowanych użytkowników.

 

WASPAR.pl to miejsce, w którym spotkacie Państwo swojego klienta.

 

Serwis WASPAR.pl – czytelna prezentacja Państwa oferty w sieci
Serwis cechuje przejrzystość układu. Oferta produktów i usług w WASPAR.pl ujęta jest w ramy ilustrowanych prezentacji w czytelnym, jednolitym standardzie. Intuicyjne menu i prosta nawigacja gwarantuje szybkie dotarcie do poszukiwanej informacji. Obszerny zakres prezentacji w połączeniu z zaawansowanymi mechanizmami wyszukiwania pozwalają na znalezienie propozycji odpowiadającej najbardziej szczegółowym wymaganiom. Unikalny schowek ułatwia porównanie ofert według licznych, indywidualnych kryteriów. Struktura serwisu umożliwia realizację zamówień niestandardowych i prezentację produktu zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami klienta.

 

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Zespół WASPAR.pl profesjonalnie dobierze najkorzystniejszą dla Państwa formę promocji.
 

Więcej informacji udzieli Państwu:

 

Mariusz Klimaszewski

tel. (22) 829 66 68

 

 

 SZCZEGÓŁY OFERTY:

Prezentacja podstawowa

Katalog Firm

Reklama

Publikacja informacji prasowych

Realizacja: Ideo
Projekt i grafika: Emarketing Experts
Powered by: CMS Edito
Copyright © 2009 WASPAR.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.